Pētījums: aizkrūtes dziedzera peptīdi noverš matu izkrišanu

Mēs iepriekšējā rakstā jau runājām par aizkrūtes dziedzera peptīdiem un to ietekmi uz ķermeni. Šodien vēlamies dalīties ar klīniskā pētījuma kopsavilkumu, kurā tika novērtēta peptīdu ietekme uz matu izkrišanas apturēšanu.
Visbiežāk sastopams ar diviem galveniem matu izkrišanas veidiem: androgēna un telogēna alopēcija. Androgēna alopēcija ir matu izkrišana, ko izraisa iedzimta matu folikulu spēja neparasti reaģēt uz normālu vīriešu dzimuma hormonu (androgēnu) līmeni asinīs. Telogēna alopēcija ir pēkšņa matu izkrišana, ko var izraisīt dažādas iekaisuma reakcijas, stress, grūtniecība utt. Dermatoloģiskie pētījumi ir parādījuši, ka sintezētie aizkrūtes dziedzera peptīdi efektīvi noverš matu izkrišanu abos gadījumos.

Pētījuma mērķis un gaita

Pētījuma mērķis bija noteikt sintezēto aizkrūtes dziedzera peptīdu efektivitāti matu izkrišanas apturēšanā agrīnos androgēnas un telogēnās alopēcijas gadījumos (līdz 6 mēnešiem). Pētījumā tika iekļauti 364 pacienti (127 vīrieši un 237 sievietes) ar androgēnu vai telogēnu alopēciju. Pētījums ilga 24 nedēļas, un tajā piedalījās pacienti, kuri lietoja THYMUSKIN — produktus, kas satur sintezētus aizkrūtes dziedzera peptīdus. Pētījuma dalībnieki lietoja THYMUSKIN šampūnu (3 reizes nedēļā) un serumu (katru dienu). Ik pēc dažām nedēļām tika veikta pētījumā iesaistīto cilvēku aptauja, lai novērtētu līdzekļu efektivitāti, bioloģisko saderību un sajūtu.

Pētījuma rezultāti

Pamatojoties uz pētījuma rezultātiem, tika secināts, ka 89% pētīto pacientu, kuriem radās androgēnas alopēcijas simptomi, novēroja situācijas uzlabošanos. Pētījums ar pacientiem, kuriem radās telogēnas alopēcijas simptomi, parādīja, ka pat 95% pacientu novēroja situācijas uzlabošanos. Bioloģiskā saderība un drošība tika apstiprināta 98% pacientu. 

THYMUSKIN ir matu šūnas atdzīvinoša barība matu folikulām šampūna un gēla veidā. Produktos esošais aktīvo vielu komplekss stiprina matu sakņu šūnas to augšanas procesā. Dzīvas matu folikulas tiek augšāmceltas. Vissvarīgākais panākumu kritērijs ir konsekventa un regulāra THYMUSKIN produktu lietošana!