Klīniskie pierādījumi

Pierādīta efektivitāte

Pētījumi ir veikti ar vairāk nekā tūkstoš vīriešiem un sievietēm dažādās Eiropas dermatoloģijas klīnikās un universitātēs. THYMUSKIN® dermatoloģiskās sistēmas efektivitāte visu veidu matu izkrišanai ir apstiprināta starptautiski. Vidējā efektivitāte androgēnas, difūzas, fokālas matu izkrišanas un sākotnējās ķīmijterapijas izraisītas matu izkrišanas ārstēšanā ir vairāk nekā 90%. Ir konstatēts, ka pat ilgstoši lietojot THYMUSKIN® produktus, nekādas blakusparādības nerodas.

Papildus dabīgām sastāvdaļām un kosmētikas sastāvdaļām THYMUSKIN® satur patentētu aizkrūtes dziedzera peptīdu kompleksu GKL-02. Šajā sastāvā 33 aminoskābju atvasinājumi ir apvienoti ar dažādām ķīmiskām saitēm, veidojot unikālu aktīvo vielu, kas satur di-, tri- un tetrapeptīdus un brīvās aminoskābes. Peptīdu sastāvs atdarina dabisko aizkrūtes dziedzera ekstraktu, bet pats GKL-02 komplekss tiek veidots, neizmantojot nekādas dzīvnieku sastāvdaļas. Katra atsevišķa peptīda vidējā molekulmasa svārstās no 180 līdz 600 daltoniem, kas atvieglo iekļūšanu caur ādas slāni matu folikula virzienā, kad produkts nonāk galvas ādā.

Nepārtraukta pētījumu uzlabošana un subjektu atkārtota pārbaude liecina, ka matu folikulu stimulēšana samazina matu izkrišanu atpūtas fāzē un nepārprotami palēnina matu izkrišanu augšanas fāzē. Aktīvais aizkrūtes dziedzera peptīdu komplekss GKL-02 ir bioloģiski aktīvs un atbild par matu šūnu veidošanos, stimulē to augšanu un nodrošina ādas imunoloģisko aizsardzību.

Ražotāju uzsākto klīnisko pētijumu kopsavilkumu uzskata par konfidenciālu saskaņā ar valsts tiesību aktiem. Šo dokumentāciju var izskatīt eksperti ar ārstniecības profesionālo kvalifikāciju. Sazinieties tieši par dokumentāciju.

Klīniskie pētījumi ir veikti uzticamākajās Eiropas dermatoloģijas klīnikās un universitātes slimnīcās:

 • Frankfurtes un Heidelbergas universitāšu akadēmiskā mācību slimnīca
 • Vīnes-Lēncas pilsētas slimnīca, Austrija
 • Ruprecht-Karls-Heidelbergas Universitāte
 • Minsteres Universitāte
 • Hannoveres Medicīnas akadēmija
 • Minhenes Tehniskās universitātes Medicīnas slimnīca
 • Vācijas Heidelbergas vēža pētījumu centrs
 • Dermatoloģijas nodaļa, Milānas Universitāte, Itālija
 • Itālijas sieviešu dermatologi (DDI)

Literatūras avoti, kuros sniegti pētījumu rezultāti par THYMUSKIN® produktu lietošanu un efektivitāti:

 • Clinical study on the effect of a dermocosmetic preparation for local application based on synthetic thymus peptides for alopecia androgenetica and chronic telogen effluvium in women.
 • Topical therapy of androgenetic alopecia with a synthetic peptide library.
 • Thymuskin: New therapy approach for the treatment of alopecia androgenetica and alopecia areata.
 • Local therapy with thymus extract for alopecia areata totalis and universalis.
 • Summary report on the adjuvant local application of Thymuskin preparations in patients undergoing cytostatic chemotherapy.
 • New approaches in the diagnosis and therapy of alopecia in gynaecology.
 • Ludwig Boltzmann Institute for Clinical Oncology Thymuskin Hair Study Part I.
 • Ludwig Boltzmann Institute for Clinical Oncology Thymuskin Hair Study Part II.
 • Prof. Dr. med. Hagedorn Summary field report on the treatment of various forms of alopecia with Thymuskin.
 • Prof. Dr. Claus O. Köhler Different preservation of scalp hair during chemotherapy with various therapeutic agents.
 • Heidelberg University Hospital Women’s Clinic Concluding report on the treatment of alopecia diffusa in women with the local therapeutic agent Thymuskin.
 • Thymuskin: Effectiveness, effects and hypothesis as to the effects.
VAI THYMUSKIN ® LĪDZEKĻUS VAR IZMANTOT KOPĀ AR PAPILDU LĪDZEKĻIEM, LAI SAMAZINĀTU MATU IZKRIŠANU?

Pārliecinieties, vai jums ir nepieciešami papildu produkti. Runājot par uztura bagātinātājiem matu stiprināšanai, pret to lietošanu iebildumu nav. Tomēr, ja vēlaties izvēlēties cita zīmola šampūnu vai serumu un lietot to kopā ar THYMUSKIN®, jums vajadzētu ieturēt pārtraukumus. Daudzi produkti satur pietiekami daudz agresīvu vielu, kas var izraisīt dažādas blakusparādības un tādējādi pasliktināt galvas ādas stāvokli.

Matu augšanas cikls ir normāls process, un to noteikti nebūs iespējams paātrināt ar vairākiem līdzekļiem. Pacietība un regulāra lietošana ir panākumu atslēga.

Pirms lietošanas konsultējieties ar dermatologu vai sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju.

KĀ IZVĒLĒTIES LABĀKO THYMUSKIN® PRODUKTU?

Izstrādājot THYMUSKIN® produktus, tiek ņemta vērā matu izkrišana un pašas galvas ādas stāvoklis. Lai būtu pēc iespējas plašāks pielietojuma klāsts, kopumā ir izstrādātas trīs galvenās līnijas: THYMUSKIN® CLASSIC, THYMUSKIN® MED, THYMUSKIN® FORTE. Lai būtu vieglāk izvēlēties sev piemērotāko produktu, aicinām veikt piemērotākā produkta testu. To var atrast saitē: https://thymuskin.lt/patarimai/pasiruoti-tinkama-produkta/

Varat arī rakstīt mums ziņojumu un mēs konsultēsim jūs personīgi.  

KAS IR AKTĪVĀS VIELAS THYMUSKIN® PRODUKTOS UN KĀ TĀS PALĪDZ PRET MATU IZKRIŠANU?

THYMUSKIN® panākumi pret matu izkrišanu balstās uz GKL-02 kompleksa bioloģisko aktivitāti – sintezētu nedzīvnieku izcelsmes aizkrūtes dziedzera peptīdu kompleksu. GKL-02 stiprina un aktivizē matu un ādas imūnsistēmu. THYMUSKIN® palielina matu folikulu vitalitāti un samazina šūnu zuduma procesu. Tas viss uzlabo matu saknes (folikula) aktivitāti augšanas fāzē (anagēna fāze). Tiek atkārtoti aktivizēti nesabojāti matu folikuli, veidojas jauni mati, ievērojami pagarinās matu augšanas fāze.