Darbības mehānisms

THYMUSKIN® ir patentēts unikāls aktīvo sastāvdaļu komplekss, kas tiek veiksmīgi lietots vairāk nekā 30 gadus matu izkrišanas mazināšanai, profilaksei un ārstēšanai.

Matu izkrišana ir aizkrūtes dziedzera disfunkcijas pazīme. Aizkrūtes dziedzeris ir svarīgs limfātiskās sistēmas orgāns, atbildīgs par organisma imūnsistēmu, jo aizkrūtes dziedzerī nobriest un diferencējas antivielas ražojošie T limfocīti. Spēcīgākā šī dziedzera aizsargājošā iedarbība jūtama bērnībā, un ar gadiem efekts vājinās un ķermeņa šūnas kļūst neaizsargātākas. Matu šūnas nav izņēmums.

Tātad, kas kopīgs aizkrūtes dziedzerim un THYMUSKIN® matu produktiem?

Neatkarīgi pētījumi ir parādījuši, ka daži peptīdi, ko ražo aizkrūtes dziedzeris (piemēram, timozīns beta-4, protimozīns alfa un timulīns), tiek ražoti cilvēka matu folikulu epitēlijā un darbojas kā tiešs matu folikulu augšanas veicinātājs. Tie paši sintezētie peptīdi ir THYMUSKIN® matu kopšanas produktos. THYMUSKIN® panākumi matu izkrišanas mazināšanā gan sievietēm, gan vīriešiem ir balstīti uz GKL-02 kompleksa bioloģisko aktivitāti, kas ir nedzīvnieku izcelsmes sintezētu aizkrūtes dziedzera peptīdu komplekss. GKL-02 stiprina un aktivizē matu un ādas imūnsistēmu. THYMUSKIN® palielina matu folikulu vitalitāti un palēnina šūnu izkrišanas procesu. Tas viss uzlabo matu saknes (folikula) aktivitāti augšanas fāzē. Nebojāti matu folikuli tiek atkārtoti aktivizēti, veidojas jauni mati, un matu augšanas fāze ievērojami pagarinās (skat. attēlu zemāk).

  • THYMUSKIN® darbojas kā vairogs, lai aizsargātu matu folikulu no galvenajiem negatīvajiem enzīmiem tripsīna un triptāzes un hormona dihidrotestosterona (DHT).
  • THYMUSKIN® stimulē matu folikulu atjaunošanos, aktivizējot matu šūnas.
  • THYMUSKIN® stimulē jaunu veselīgu matu augšanu.
KĀ AIZKRŪTES DZIEDZERA PEPTĪDI THYMUSKIN® PRODUKTOS PALĪDZ SAMAZINĀT MATU IZKRIŠANU?

Aizkrūtes dziedzera peptīdi palīdz samazināt matu izkrišanu. Pētījumos atklāts, ka aizkrūtes dziedzera peptīdiem ir atjaunojoša un stiprinoša iedarbība uz matu folikulām, īpaši uz galvas ādas struktūras daļu ap matu saknēm, un tie nostiprina matus zemādas slānī. Aizkrūtes dziedzera peptīdi uzlabo matu folikulu šūnu, kas ir atbildīgas par jaunu matu šūnu veidošanos, uzturu un tādējādi būtiski pagarina matu augšanas fāzi.

KAS IR AIZKRŪTES DZIEDZERIS UN KĀ TAS IETEKMĒ CILVĒKA ORGANISMU?

Aizkrūtes dziedzeris ir krūškurvja orgāns, par kuru ir maz zināms, taču tas ir ļoti svarīgs orgāns imūnsistēmai. Šeit organismā veidojas T-limfocīti, svarīgas ķermeņa šūnas, kas veido antivielas pret baktērijām un vīrusiem. Šīs orgāns ir svarīgs imūnās atbildes attīstībai un limfoīdo audu ražošanai.

KĀ AIZKRŪTES DZIEDZERIS IR SAISTĪTS AR MATU IZKRIŠANU?

Ar gadiem imūnsistēma sāk vājināties, t.i. sākas aizkrūtes dziedzera pavājināšanās. Tā rezultātā ne tikai vājinās cilvēka imūnsistēma, bet samazinās T limfocītu koncentrācija, cilvēks kļūst neaizsargātāks pret dažādām infekcijām. Tas ietekmē arī matus, jo matu folikulu šūnas ir vienas no aktīvākajām organismā, kurām ir nepieciešami lieli enerģijas resursi. Tā kā barības vielu kļūst maz, matu šūnu ražošana sāk apstāties, matu folikuli nonāk neaktīvā fāzē un pēc tam izkrīt.