Kosmētiskā drošība

Pareiza matu kopšana

THYMUSKIN® produkti neizraisa nekādas blakusparādības, pat ja tos lieto ilgstoši. THYMUSKIN® izceļas ar imunoloģisko iedarbību uz matu folikulām, ar ko raksturīgi aizkrūtes dziedzera preparāti. Īpašā sintēzes tehnoloģija ļauj peptīdiem bez lielām grūtībām iekļūt dziļi ādā un sasniegt matu folikulus. THYMUSKIN® aptur matu izkrišanu un veicina jaunu matu augšanu, palielinot matu šūnu dzīvotspēju, kā arī palielinot limfocītu proliferāciju un kavējot tuklo šūnu ietekmi uz matu folikulu.

Papildus aktīvajam savienojumam THYMUSKIN® produkti satur papildu sastāvdaļas, kas baro galvas ādu un matus. THYMUSKIN® šampūni un serumi nesatur parabēnus, silikonus, smaržvielas un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas.

THYMUSKIN® produktu panesamība un pozitīvā kosmētiskā iedarbība tika atkārtoti apstiprināta kontrolētos pētījumos Eiropas vadošajās dermatoloģijas klīnikās un universitātes slimnīcās.

Vācijas pētniecības laboratorija DERMATEST® pārbaudīja visus THYMUSKIN® serumus, lai noteiktu iespējamo nelabvēlīgo ietekmi uz jutīgu ādu. Produktu drošums tika pētīts ar 364 pacientiem sešu mēnešu laikā. Rezultāti apstiprināja, ka pacientiem netika novērota kairinoša iedarbība un ka produktu drošība bija 100% no visiem gadījumiem. Serumi saņēma novērtējumu “IZCILI“ un tiem tika piešķirta Original DERMATEST® zīme, kas nodrošina produkta dermatoloģisko drošību. Ir arī pierādīts, ka THYMUSKIN® ir drošs lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma, grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti.

VAI MATU KRĀSOŠANA BOJĀ MATUS VAI VAR IZRAISĪT MATU IZKRIŠANU?

Nav zinātnisku pierādījumu, kas liecinātu, ka matu krāsošana var izraisīt matu izkrišanu, taču jāsaprot, ka matu krāsošana (īpaši ar amonjaku) grauj matu struktūru, var mainīt matu pH, turklāt agresīvākas vielas var nelabvēlīgi ietekmēt arī galvas ādu.

Krāsošanas laikā matiem jābūt veseliem, un tiem ir jānodrošina papildu kopšana, lai maksimāli palielinātu matu mitrināšanu. Turklāt matu krāsošana jāveic ar pārtraukumiem, ne biežāk kā ik pēc 3-4 nedēļām. Pirms jebkuras matu krāsošanas vai citas matu apstrādes iesakām konsultēties ar matu stilistu.

KĀDAS IR ATŠĶIRĪBAS STARP THYMUSKIN® UN VISBIEŽĀK IZRAKSTĪTĀM RECEPŠU ZĀLĒM MATU IZKRIŠANAS SAMAZINĀŠANAI?

Dažas biežāk izrakstāmas recepšu zāles pret matu izkrišanu var palīdzēt sasniegt vēlamo rezultātu, bet tajā pašā laikā izraisīt tādas blakusparādības kā galvassāpes, niezi vai paaugstinātu asinsspiedienu. Tikmēr THYMUSKIN® ar aizkrūtes dziedzera peptīdiem ir efektīva alternatīva ķimikālijām, kas aptur matu izkrišanu bez jebkādām blakusparādībām. Matu folikulas tiek pienācīgi apgādātas ar visām nepieciešamajām vielām un tādējādi dabiski nostiprinātas.

ES JAU KĀDU LAIKU CIEŠU NO MATU IZKRIŠANAS, UN MANA GALVAS ĀDA IR ĻOTI JUTĪGA, AR NOSLIECI UZ ZVĪŅOŠANOS UN NIEZI. ES NEKĀDI NEVARU ATRAST PAREIZOS LĪDZEKĻUS, JO DAUDZI NO TIEM RADA DISKOMFORTU. VAI THYMUSKIN® VAR PALĪDZĒT?

Atbilstoši aprakstītajai problēmai domājam, ka Jūs slimojat ar seborejas dermatītu – galvas ādas iekaisuma slimību. Labākais padoms šajā gadījumā ir apmeklēt dermatologu un uzzināt vairāk par problēmu. Seborejas dermatīta ārstēšanai iesakām izmēģināt THYMUSKIN® REGENERATION šampūnu, kas efektīvi mazina galvas ādas kairinājumu, apsārtumu un niezi.