Par THYMUSKIN®

Apturiet matu izkrišanu ar THYMUSKIN®

Matu izkrišana (ko parasti dēvē par alopēciju), retināšana vai plikpaurība var skart visu vecumu vīriešus un sievietes. Aptaujas ir atklājušas, ka aptuveni 40% sieviešu un aptuveni 80% vīriešu visā pasaulē cieš no kāda veida matu izkrišanas. Iemesli matu izkrišanai un retināšanai ir diezgan daudz: dažādu slimību ārstēšanai lietoto medikamentu nelabvēlīgās ietekmes dēļ, onkoloģisko slimību ķīmijterapijas dēļ, stresa dēļ, ģenētikas dēļ, nepareiza uztura vai kaitīgu ieradumu dēļ. Izpratne par dažādiem matu izkrišanas veidiem ir ļoti svarīga, lai atrastu iespējas un pareizos līdzekļus, kā palīdzēt sev.

Tiek uzskatīts, ka mati ir mūsu dvēseles spogulis. Tie ne tikai parāda mūsu iedzimtību, bet arī atklāj mūsu pašizpausmi, dzīvesveidu, dažkārt pat mūsu jūtas un, iespējams, visvairāk ietekmē mūsu izskatu. Tā rezultātā matu izkrišana un citas matu problēmas var negatīvi ietekmēt mūsu ikdienas dzīves aspektus. Dažreiz cilvēki nemaz nevēlas par to runāt, ir dezinformēti vai izvēlas nepareizus līdzekļus. Matu problēmas ir jutīgs un sarežģīts jautājums, kas jārisina. Tāpēc esam mēs – THYMUSKIN®! Mūsu mērķis ir ne tikai palīdzēt jums atrisināt jūsu matu problēmas, bet arī informēt jūs par nākamajiem pareizajiem soļiem.

Kas ir THYMUSKIN®?

THYMUSKIN® ir patentēts unikāls aktīvo sastāvdaļu komplekss, kas veiksmīgi tiek lietots vairāk nekā 30 gadus, lai samazinātu, novērstu un ārstētu matu izkrišanu. Tā ir vienkārša 2 pakāpju sistēma, kas sastāv no šampūna, kas izvēlēts atbilstoši galvas ādas tipam, un seruma, kas izvēlēts atbilstoši matu izkrišanas līmenim. THYMUSKIN® ir piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm. Vissvarīgākais panākumu kritērijs ir konsekventa un regulāra līdzekļu lietošana.

KATRU PAVASARI UN RUDENI ES CIEŠU NO MATU IZKRIŠANAS. VAI IR IESPĒJAMS NO TĀ IZVAIRĪTIES?

Sezonāla matu izkrišana ir īslaicīga parādība, un to parasti pamana sievietes, kad matu izkrišana ir ārkārtīgi smaga vairākus mēnešus gadā. Mati reaģē uz jebkādām izmaiņām – gan vidē, gan organismā. Temperatūras izmaiņas, UV stari, stress, hormonālā nelīdzsvarotība, infekcijas slimības vai nepietiekams uzturs veicina sezonālu matu izkrišanu.

No šī procesa, visticamāk, neizdosies pilnībā izvairīties, jo, ja matiem jau ir lemts izkrist, agrāk vai vēlāk tie noteikti izkritīs (matu ķemmēšanas, mazgāšanas vai žāvēšanas laikā). Tomēr ar THYMUSKIN® šo procesu var samazināt. Mēs iesakām izvēlēties THYMUSKIN® produktus pirms kritiskā perioda sākuma un regulāri lietot līdzekļus visu rudens/pavasara sezonu.

KAM IR PIEMĒROTĀKIE THYMUSKIN® PRODUKTI – VĪRIEŠIEM VAI SIEVIETĒM?

THYMUSKIN® efektivitātes dzimums neietekmē. Tomēr pētījumi liecina, ka sieviešu rezultāti pētījumos ir nedaudz labāki. Tiek uzskatīts, ka tas ir saistīts ar faktu, ka sievietes THYMUSKIN® produktus lieto daudz regulārāk un konsekventāk nekā vīrieši.

VAI THYMUSKIN® VAR LIETOT GRŪTNIECĪBAS VAI ZĪDĪŠANAS LAIKĀ?

Tas ir atļauts. THYMUSKIN® MED līnijas drošība ir pārbaudīta sievietēm grūtniecības un zīdīšanas laikā, un tika konstatēts, ka tā ir 100% panesama bez jebkādām blakusparādībām.