Piegāde

BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem pasūtījumiem!

DPD kurjers

DPD kurjers sūtījumu piegādās uz Jūsu mājām, biroju vai citu norādīto adresi. Par paredzamo piegādes laiku Jūs tiksiet informēts ar SMS. Piegādājot preces, pēc kurjera pieprasījuma jums būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Preces tiek piegādātas 2-3 darba dienu laikā

DPD Pickup

Saņemiet sūtījumu sev ērtā laikā izvelētā DPD Pickup piegādes punktā vai terminālī. DPD Pickup termināli ir atvērti 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Kad sūtījums tiks nogādāts DPD Pickup piegādes punktā vai terminālī, Jūs tiksiet informēts ar SMS. Preces DPD Pickup piegādes punktā vai terminālī varat izņemt 7 dienu laikā. Ja pasūtītās preces šajā termiņā netiks izņemtas, tās tiks atgrieztas pārdevējam. Izņemot sūtījumu DPD Pickup terminālī, būs jāievada ar SMS saņemtais PIN kods. Preces tiks piegādātas termināli 2-3 darba dienu laikā.

Ja, saņemot sūtījumu, pamanāt iepakojuma bojājumus, nekavējoties informējiet kurjeru, kurš piegādāja sūtījumu /pārdevēju.

Pēc pasūtīto preču pieņemšanas un sūtījuma dokumenta parakstīšanas bez piezīmēm, sūtījums uzskatāms par piegādātu kārtībā.